E-book ZDARMA

 

Krásný den všem, kdo jste nyní na této stránce 🙂 ,

možná tu jste pro to, že toužíte po nějaké změně ve svém životě, možná si konečně uvědomujete, že si častěji stěžujete, než abyste žili opravdu šťastný život a možná Vám chybí jen podpora pro to, udělat ten PRVNÍ KROK k Vašemu životnímu „restartu“.

Připravila jsem pro Vás e-book zdarma, který je souhrnem mých osobních zkušeností, doporučení a technik/metod, které jsem postupně ve svém životě vyzkoušela.

Uvedené techniky/metody mi pomohly odrazit se z nejistot, posílily mou sebedůvěru a díky tomu jsem mohla nabrat ten správný směr pro svou životní cestu. Jak se dočtete i v sekci Můj příběh, nebylo to ani pro mě vždy jednoduché a hledala jsem možnosti, jak se smířit s minulostí (kdy můj život nebyl ideální), jak začít žít naplno v přítomnosti a být jednoduše šťastná.

 

Měla bych velkou radost, pokud by i Vám tento e-book přinesl nějakou inspiraci, podporu, jak změnit/zkvalitnit Váš život a byl motivací učinit právě ty první kroky 🙂 .

V návaznosti na tento e-book jsem pro Vás také připravila i on-line kurz Volným pádem do života aneb JAK na životní restart, do kterého se již nyní můžete přihlásit 🙂

Pro zaslání e-booku ZDARMA s názvem Volným pádem do života aneb 8 kroků JAK na životní restart vyplňte formulář a já Vám e-book zašlu :-). Odesláním Vašich osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním (GDPR).